O NÁS

S NAŠIMI PROJEKTY MÁTE ŘEŠENÍ


BNV Consulting - Business in the Name of Value tj. Služba, která vytváří hodnotu.

BNV Consulting bylo založeno v roce 2000 jako BNV Consulting, consortium. V roce 2004 transformováno na BNV Consulting, s.r.o. Nyní probíhá transformace na BNV Consulting, a.s.

BNV Consulting má v současné době v České republice 40 stálých pracovníků a 30 externistů. BNV Consulting působí i na mezinárodním trhu, a to převážně v Německu ve spolupráci s GIMA consult.

BNV Consulting pomáhá managementu a vlastníkům zvýšit hodnotu společnosti. Realizujeme projekty v jednotlivých oblastech se zaměřením na snižování nákladů až na úroveň celkové restrukturalizace. Společnost nabízí vzdělávání zaměstnanců v institucích, úřadech veřejné správy i v soukromém sektoru.

BNV Consulting tvoří tým zkušených odborníků, kteří realizují projekty ve firmách s českým i zahraničním kapitálem, a to s ohledem na jejich skutečné potřeby. BNV Consulting provádí projekty i v institucích a úřadech veřejné správy.

BNV Consulting je největším specialistou v oblasti veřejné správy v České republice.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Petra Barešová

Partner a jednatel společnosti

petra.baresova@bnvconsulting.com

Mob.: +420 603 151 560

Je jedním ze zakládajících partnerů BNV Consulting a je odborníkem na restrukturalizaci procesů (Business Process Reengineering) a řízení lidských zdrojů. Základní know-how získala ve firmě, která byla součástí aliance evropských firem, které se věnují management consultigu. Má šestnáct let praxi se snižováním nákladů a restrukturalizací procesů u více než 30ti významných společností: Komerční banka, Biocel, Stavostroj, Wikov Industry, Česká Zbrojovka a mnohé další. V posledních osmi letech provádí mimo jiné snižování nákladů ve veřejné správě.

Absolvovala specializované vzdělávání se zaměřením na projektový management, řízení lidských zdrojů a podnikové strategie.

Po absolvování střední školy strojnické vystudovala technickou fakultu na ČZU v Praze obor Řízení podniku. V roce 1991 - 1995 zpracovávala projekty zaměřené na marketing a prodej pro průmyslové, převážně strojírenské a potravinářské firmy. Od roku 1995 byla v managementu německé konsultační společnosti.

V roce 2000 založila BNV Consulting.

Radek Novotný

Jednatel společnosti

radek.novotny@bnvconsulting.com

Mob.: +420 603 151 555

Je jednatelem BNV Consulting a odborníkem na nákup a logistiku a Supply Chain Management. Během své poradenské praxe pracoval pro významné společnosti včetně Komerční banky, Stavostroje, České Spořitelny atd. V minulosti působil ve společnostech jako člen krizového managementu zodpovědný za restrukturalizaci a transformaci.

Současně má dlouholeté manažerské zkušenosti z velkých mezinárodních společnosti AEG a Unilever. Na pozici Logistics Manager Food ČR a SR řídil a podílel se na logistických a mezifunkčních projektech v ČR i v zahraničí.

Vystudoval VŠE v Praze obor Mezinárodní obchod. Absolvoval mezinárodní manažerské vzdělávání společnosti Unilever se zaměřením na Supply Chain Management a stáž u AEG Hausgeräte v Norimberku.

V roce 2000 založil BNV Consulting.